Samostatný referent nákupu a kooperací/technolog přípravy výroby

Popis firmy:

Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.

Víte, jak se vyrábí na setiny? My vyrábíme na mikrony! Měříte mikrony? My jejich desetiny!

Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. A taky spousty skvělých strojů, přístrojů a měřidel. Některé máme dokonce jako jediní v Evropě! Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené – mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho.

Pozice:

Samostatný referent nákupu a kooperací

Náplň práce:

Provádí výběr a hodnocení dodavatelů a kooperantů

Nakupuje jednicový materiál pro výrobu podle požadavků v IS QI, technologie nebo konstrukce

Nakupuje režijní materiál pro výrobu  na základě  nastavených minimálních zásob jednotlivých položek, případně požadavků  technologie, konstrukce nebo výroby

Spolupracuje s obchodním úsekem při zajišťování  nákupu a následného prodeje zboží

Zajišťuje výrobu přípravků a pomůcek pro výrobu

Nakupuje náhradní díly, pomůcky a měřidla na základě stavu jednotlivých strojů a zařízení, případně požadavků metrologie

Provádí fyzicky příjem a vydávání nakoupeného materiálu, jeho kontrolu  a přiřazování k výrobním příkazům určených do výroby a vede skladové zásoby

Zajišťuje a zodpovídá za kooperace pro výrobu, případně i pro speciální ostření nebo úpravu nástrojů

Řeší případné reklamace spojené s vadně dodaným nakupovaným zbožím, službami a činnostmi

Pracuje s IS – QI na úrovni klíčového uživatele – všechny moduly potřebné k výkonu svých povinností

Vytváří technologické postupy včetně stanovení času a popisu pro jednotlivé operace do IS QI

Zpracovává technologické a materiálové podklady pro nabídky zákazníkům

Podílí se na výběru a realizaci nových investic

Co nabízíme:

Stabilní a zajímavou práci

Nadstandardní pracovní prostředí

Týden dovolené navíc

Špičkové technologie

Zajištění stravování včetně příspěvku na stravování

Bonusový motivační program (věrnostní benefity, jazykové vzdělávání, ...)

Skvělý kolektiv a spousty výzev!

Co požadujeme:

Některé technologie máme jako jediní v Evropě, takže nejdůležitějším předpokladem je ochota se učit a zdokonalovat.

SŠ/VŠ, technické vzdělání

Minimálně komunikativní znalost AJ, NJ velkou výhodou – komunikace se zahraničními dodavateli

ŘP skupina B – aktivní řidič

Znalost čtení výkresové dokumentace

Schopnost týmové spolupráce

Časová flexibilita

Pracoviště:

Brno

Nástup:

Dohodou

Platové podmínky:

30 000 - 40 000 Kč

Ostatní

Vhodné i pro absolventy

Firma: ASTRA MOTOR spol. s r.o.

Kontakt: Jaroslav KRÁTKÝ
619 00 Brno

Telefon: 545233950

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé